اجرا

MOOC

یکی از روش‌های آموزش در فضای مجازی، mooc(massive open online course) است. دوره‌ی آموزشی آنلاین با هدف دسترسی آزاد از طریق وب و مشارکت در مقیاس بزرگ که معمولا رایگان برگزار می‌شود. تعامل بین فرادهنده و فراگیر در فضای موک یا وجود ندارد یا در حداقل سطح خود است. ما برای شما فضای موک را محیا می‌کنیم تا محتوای آموزشی خود را به فراگیران خود ارائه دهید. خدمات ما عبارتند از:

کارگاه‌های تخصصی

کارگاه‌های تخصصی در واقع دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت درباره‌ی موضوعی خاص است. افراد شرکت کننده در این دوره‌ها محدود می‌باشد و تمرکز بر آموزش تکنیک‌ها و اصول در یک زمینه‌ی خاص است به گونه‌ای که فرادهنده و فراگیر تعاملات مستقیم دارند. ویراطرح فضایی را برای شما محیا می‌کند که بتوانید کارگاه مورد نظر خود را برای انتقال محتوای آموزشی خود به فراگیران‌تان تشکیل دهید. از ویژگی‌های کارگاه‌های تخصصی موارد زیر است:

اگر در ذهن‌تان ایده‌هایی پرداخته اید و پردازش کرده اید؛ آن‌ها را به ما بسپارید تا در چارچوبی مناسب ماندگار شود.

آزمون‌های آنلاین و آفلاین

آموزش در هر زمینه‌ای نیاز به سنجش و نتیجه‌گیری و برآورد سطح بازدهی دارد. مجموعه‌ی ما قادر به طراحی قالب‌های مختلف آزمون‌های آنلاین و آفلاین است تا بتوانید با بهترین روش ممکن فراگیران‌تان را ارزیابی کنید.این روش آزمون باعث صرفه‌جویی در کاغذ، زمان و هزینه می‌شود و از امنیت بیشتری برخوردار است. نمونه‌هایی از قالب‌های طرح سوال در آزمون‌ها به شرح زیر است: