قوانین و مقررات ویرا طرح

قوانین و مقررات

-          استفاده ی شما از وب‌سایت www.viratarh.ir، به منزله ی موافقت شما با کلیه ی شرایط مندرج در این سند و پایبندی به کلیه قوانین و مقررات عمومی و کشوری می‌باشد. شما موافقت می‌نمایید که مسئولیت هر گونه تخطی از قوانین و سو استفاده از مطالب مندرج در وب سایت بر عهده شماست. اگر با هیچ یک از این شرایط موافق نیستید، استفاده یا دسترسی به این سایت برای شما ممنوع است.

-          حق مالکیت محتوای این وب سایت متعلق به شرکت ویراطرح فردا است و توسط قانون کپی رایت محافظت می‌شود. همچنین علامات تجاری و لوگوهای داخل وب سایت، متعلق به شرکت ویراطرح فردا یا اشخاص دیگر هستند و استفاده از آنها بدون اجازه و تایید مالک آنها ممنوع است.

-          خدمات و محتویات سایت ویراطرح فردا، تنها برای استفادۀ شخصی و غیر تجاری به شما عرضه شده است. هر گونه استفاده، بدون هماهنگی و اخذ مجوز قابل پیگرد بوده و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات وبسایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایر وب‌سایت‌ها نمی باشد. در صورت تمایل به استفاده از سرویس‌ها و محتویات وبسایت برای فروش و یا تولید مجدد، باید از قبل هماهنگی‌های لازم انجام شده و با ما تماس گرفته شود. استفاده از محتویات وبسایت و معرفی آن به منظور استفاده دیگران و ترویج و تبلیغ آن مشروط به اینکه منافع تجاری مد نظر نباشد، با ذکر منبع و آدرس وبسایت بلامانع است.

-          مطالب موجود در وب سایت ویراطرح فردا در هر زمانی قابل تغییر است و شرکت می تواند با توجه به ضرورت ها و به منظور بهبود شرایط استفاده و تکمیل مفاد آن، نسبت به بروزرسانی یا تغییر در محتوای صفحات اقدام کند، با این حال این شرکت هیچگونه تعهدی برای بروزرسانی مطالب ندارد. علاوه بر این، ویرا طرح فردا هیچ گونه تضمینی در مورد صحت، نتایج احتمالی، یا قابل اعتماد بودن مطالب موجود در وب سایت خود یا موارد دیگر مربوط به چنین مطالبی یا هر سایتی که به این سایت مرتبط است، نمی دهد. مطالب موجود در وب سایت ویراطرح فردا می تواند شامل خطاهای محتوایی،فنی، تایپی یا تصویری  باشد.

-          شرکت ویراطرح فردا و سرمایه گذاران آن هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از استفاده یا ناتوانی در استفاده ی درست از مطالب موجود در ویراطرح فردا (از جمله خسارات ناشی از از دست دادن اطلاعات یا ضرر تجاری یا غیره) نمی‌پذیرند.

-          ویراطرح فردا تمامی سایت های لینک شده به وب سایت خود را بررسی نکرده است و مسئولیتی در قبال محتویات هیچ یک از این سایت های پیوندی ندارد. گنجاندن هیچ پیوندی به معنای تایید سایت توسط ویراطرح فردا نیست. استفاده از هر وب سایت پیوندی با مسئولیت خود کاربر است.

-          ویراطرح فردا ممکن است در هر زمان بدون اطلاع قبلی، شرایط خدمات را برای وب سایت خود بازبینی کند. با ادامه ی استفاده از این وب سایت، شما موافقت می کنید که به نسخه فعلی این شرایط خدمات متعهد باشید.