مجموعۀ ویراطرح فردا در موضوع آموزش مجازی آمادگی ارائۀ خدمات مشاوره‌ای را به شما یا سازمانتان در هر مقیاس و در هر مرحله‌ای دارد. به طور نمونه در موضوعات زیر می توانید از ما مشاوره بگیرید

می‌خواهید از یک متخصص در موضوع آموزش مجازی استفاده کنید.

می‌توانیم به شناخت شما از گزینه‌های موجود در فناوری یادگیری الکترونیکی کمک کنیم تا بدانید که با توجه سبک یادگیری مخاطبان یا برای رفع نیازهای سازمانتان کدام یک از ابزارهای موجود در پلتفرم آموزش مجازی مناسب است.

-  نیاز دارید تا استراتژی یادگیری الکترونیکی مناسبی اتخاذ کنید.

تیم مشاوران ما شیوۀ مدیریت پروژه درآموزش مجازی و روش همگام شدن با آخرین فناوری‌ها را می‌‌شناسند، هم‌چنین نیاز به تماشای نتیجه را درک می‌کنند، بنابراین استراتژی یادگیری سازمانی‌ای را ارائه می‌دهند که واقعیت‌ها و مسئله‌هایی که بخش آموزش به‌طور روزمره با آنها سروکار دارد را در نظر بگیرد و به توزیع منظم و یکپارچۀ دانش مورد نظر شما بپردازد.

-قصد دارید دانشی را به محتوای آموزش مجازی تبدیل کنید.

برای اینکه بدانید دانش شما با چه سبکی ، در چه قالب محتوایی و در چه پلتفرمی بهترین بازده را دارد باید با کارشناسان آموزش دیجیتال مشورت کنید. از انتخاب فونت و طراحی گرافیکی گرفته تا روش فیلم‌برداری، موشن‌گرافی یا استفاده از انیمیشن‌های ‌سه‌بُعدی حتی شیوۀ استفاده از صدای راوی، تولید پادکست یا دوبله نیاز به استفاده از نظر متخصصین دارد.

- می‌خواهید درون شرکت خودتان تیم آموزش الکترونیکی داشته باشید.

این وظیفه کارشناسان یادگیری است که تشخیص دهند آیا شرکت شما به تیم آموزش مجازی داخلی نیاز دارد یا خیر؟ گاهی اوقات جذب یک نیرو، بهبود فرایندی خاص، پشتیبانی از عملکردها و ..... می‌توانند جایگزین احساس نیاز به تیم آموزش الکترونیکی شود.

دقت کنید فقط به این دلیل که در مجموعۀ خود فردی را دارید که برخی از ابزار تألیف محتوا را می‌شناسد به این معنا نیست که می‌تواند آن را به آموزش الکترونیکی جذاب و تعاملی تبدیل کند.شما باید علاوه بر کیفیت، هزینه و فایده استخدام یک تیم آموزشی را در مقابل برو‌ن‌سپاری این فرایند بسنجید.

- می‌خواهید برند یا دورۀ آموزشی مجازی جدیدی ایجاد کنید.

تیم مشاورۀ ویرا طرح فردا به شما کمک می‌کند ساختاری نو و فناورانه برای برنامه آموزشی خود بسازید تا پیشرفت منطقی دوره بر اساس نیازهای حقیقی کاربران رخ دهد و آموزش خلاقانه، زنده و منحصر‎به‌فرد باشد.

- نیاز به بازدهی بیشتر یا صرفه جویی در هزینه دارید. 

تحقیقات معتبر نشان می‌دهد که یک فرد به طور متوسط 50 درصد از آنچه را که یاد گرفته پس از یک ساعت و 90 درصد آن را پس از یک ماه فراموش می کند. سرمایه‌گذاری شما در آموزش و بازآموزی کارکنان ، مشتریان و فراگیران باعث می‌شود تا  نتیجۀ بهتری از کار خود دریافت کرده و انتظار اشتباهات و خرابی‌های کمتری را داشته باشید. بنابراین مشاورۀ ما در استفاده از آموزش مجازیِ متناسب و با کیفیت می‌تواند باعث کاهش هزینه و افزایش بازدهی آموزش یا کسب‌‌وکار شما شود.

1

استفاده از کارشناس آموزش مجازی

2

انتخاب استراتژی یادگیری الکترونیکی

3

تبدیل دانش به دوره آموزش مجازی

4

بازدهی بیشتر با صرفه جویی در هزینه

مقالات
پنج نکته‌ی کلیدی برای داشتن استارت‌آپ آموزشی موفق
پنج نکته‌ی کلیدی برای داشتن استارت‌آپ آموزشی موفق

ایجاد یک استارت‌آپ آموزشی وقتی از روی اصول صورت گیرد به موفقیت بسیار نزدیک است.

مشاوره تنها نصیحت کردن نیست
مشاوره تنها نصیحت کردن نیست

مشاوره شامل طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها است که متخصصان گوناگون به اشکال مختلفی آن را دسته بندی می‌کنند

چگونه در آموزش آنلاین، تدریسی مؤثر داشته باشیم؟
چگونه در آموزش آنلاین، تدریسی مؤثر داشته باشیم؟

در آموزش آنلاین تنها خوب درس دادن کافی نیست. شما باید با روش‌های روزِ آن آشنایی داشته و بر اجرای آن مسلط باشید.

برنامۀ تجاری توسعۀ آموزش آنلاین
برنامۀ تجاری توسعۀ آموزش آنلاین

یک راهنمای برنامه‌ریزی پروژه برای گروه‌های توسعۀ فضای آموزش آنلاین

10 راهکار عالی برای خلق آموزش مجازی تعاملی
10 راهکار عالی برای خلق آموزش مجازی تعاملی

وقتی تجربه‌ی یادگیری می‌سازید که با فراگیران ارتباط می‌گیرد، یادگیری آسان، طبیعی و بی‌دردسر می‌شود