سیاست های حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی

-          حفظ حریم خصوصی برای ما در ویراطرح فردا یک اولویت است. ما وظیفه ی خود می دانیم که از داده ها و اطلاعات خصوصی شما و سازمانتان که از طریق وبسایتمان به آدرس www.viratarh.ir  به دست می آوریم محافظت کنیم.

-          ارتباط ما با شما از طریق ایمیل ویراطرح فردا به آدرس info@viratarh.ir است. شرکت در تمام تماس های ایمیلی با شما از آدرس رسمی خود که در سایت معرفی شده است، استفاده می‌کند.

-          ما تنها زمانی از شما اطلاعات خصوصی می‌خواهیم که حقیقتا به آنها در جهت ارائه ی سرویس به شما نیاز داشته باشیم. ما این اطلاعات را به شیوه های قانونی، متداول و با اطلاع و موافقت شما دریافت کرده و شما را در جریان نحوه ی استفاده از آنها قرار می‌دهیم.

-          ما برخی از اطلاعات نظیر آدرسIP، نام مرورگر،مدت زمان دسترسی به سایت و غیره را که به صورت متعارف از طریق شبکه اینترنت قابل دسترسی است، جمع آوری می‌کنیم و مورد پردازش قرار می‌دهیم تا از این اطلاعات برای بررسی های آماری و بهبود خدمات استفاده نماییم.

-          ما اطلاعات دریافتی را تا زمانی که برای سرویس دهی به شما لازم باشد نگهداری می‌کنیم مگر اینکه به ما اطلاع دهید که دیگر نیازی به حفظ اطلاعات شما نیست. تمام داده های مربوط به خدمات و قراردادها تا زمانی که برای برآوردن الزامات قانونی، حسابرسی یا ارائه ی گزارش لازم باشد توسط ما نگهداری می‌شوند. اطلاعات ذخیره شده توسط ما به وسیله ی رویه های مرسوم و مورد قبول از گم شدن، سرقت، دسترسی غیر مجاز، کپی شدن، دستکاری شدن، افشا شدن و استفاده غیر مجاز حفظ می‌شوند.

-          ویراطرح فردا خود را متعهد می‌داند که از افشای اطلاعات و به اشتراک گذاشتن آن با سایر افراد و دستگاه ها مگر با مجوزهای رسمی و قانونی، خودداری کند.

-          ما در وب سایت شرکت برای سرعت بخشی به کار و صرفه جویی در وقت ممکن است که از کوکی ها (cookie) استفاده کنیم. کوکی ها خرده اطلاعاتی هستند که به منظور شخصی سازی استفاده ی شما از وب سایت و بهبود خدمات رسانی به کار می‌روند تا در زمان مراجعه ی مجدد از وارد کردن اطلاعات تکراری خودداری شود.

-          وب سایت ما ممکن است با سایت ها یا پلت فرم های دیگری لینک باشد که به وسیله ی ما اداره نمی‌شوند. لطفا دقت کنید که ما هیچگونه کنترلی روی محتوا یا نحوه ی عملکرد این سایت ها و پلتفرم ها نداریم و در نتیجه مسئولیتی در قبال عملکرد، پاسخگویی و سیاست های حفظ حریم خصوصی آنها متوجه ما نیست.

-          کاربران لازم است در هنگام ارائه ی اطلاعات مورد نیاز، آنها را به طور صحیح، دقیق و کامل در اختیار شرکت قرار دهند. در غیر این صورت، امکان بروز اشکال در ارائه ی خدمات وجود دارد که مسئولیت آن با کاربر خواهد بود.

-          شما مختارید تا از ارائه ی اطلاعات خصوصی خواسته شده خودداری کنید ولی مطلع باشید که در این صورت شاید ما قادر به ارائه ی برخی  خدمات درخواستی به شما نباشیم.

-          ادامه ی استفاده ی شما از سایت ما به معنای قبول سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط ما در خصوص نحوه ی استفاده از داده ها و اطلاعات از سوی شما است. لطفا در صورت داشتن هرگونه ابهام یا سوال در خصوص نحوه ی استفاده ی ما از داده ها و اطلاعات خصوصی با ما تماس بگیرید.